25/07/2017

Współpraca przy pokazach Paprocki&Brzozowski

Wspaniałe kolekcje projektantów wymagają wspaniałych stylizacji fryzur dlatego Team Le Grand Salon został zaproszony po raz kolejny do współpracy przy pokazach.

24/11/2016

Nowy cykl szkoleń dla młodych fryzjerów teamu Le Grand Salon

W łódzkiej Akademii Le Grand Salon zainaugurowaliśmy kolejny cykl szkoleń dla młodych fryzjerów Le Grand. Tematem szkolenia przeprowadzonego przez naszego Dyrektora Artystycznego – Grzegorza Czyżykowskiego były podstawy technik strzyżeń czyli fundament w pracy każdego fryzjera-stylisty.

22/04/2016

Szkolenie Essential Looks Wiosna/Lato 2016 w Poznaniu

Szkolenie i przegląd trendów w ramach najnowszego Essential Looks Wiosna/Lato 2016 wraz z rozszerzonymi ćwiczeniami praktycznymi ze strzyżeń damskich i koloryzacji oraz strzyżeń męskich.

16/04/2016

Le Grand Salon Grill Party w Strzeszynku

W sobotni wieczór Le Grand Salon Poznań & Akademia w pełnym składzie zawitali do pod poznańskiego Strzeszynka, aby wspólnie celebrować nadejście wiosny ;-)

15/03/2016

Team Le Grand Salon w Domu Małego Dziecka w Łodzi

Wczorajszy dzień stylistki Teamu Le Grand Salon w Łodzi w składzie Katarzyna Owsianka, Klaudia Gostyńska, Aleksandra Słomska i Joanna Ogretmen zarezerwowały dla dzieci w Domu Małego Dziecka w Łodzi. Podczas odwiedzin udało się ostrzyc ok. 30 dzieci i przekazać im paczkę ze słodkościami od firmy Le Grand :-)

29/02/2016

Team Le Grand Salon @ OSiS+ Made To Create - Soho/Warszawa

W industrialnych wnętrzach SOHO Factory na warszawskiej Pradze miała miejsce premiera najnowszych kosmetyków z doskonale znanej nam wszystkim linii do stylizacji OSiS+ marki Schwarzkopf Professional. Nie mogło zabraknąć tam Teamu Le Grand Salon, na czele z Łukaszem Barteckim - fryzjerem-stylistą z poznańskiego salonu, który tego wieczoru jako reporter Le Grand, specjalnie dla Was przeprowadzał wywiady z m. in. z Joanną Horodyńską - ambasadorką marki Schwarzkopf Professional!

12/11/2015

Barber Days 2015 w Toruniu.

W miniony weekend w Toruniu odbył się kongres Barber Days 2015 - czyli wydarzenie, na którym spotkali się najlepsi barberzy z Polski. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć Teamu Le Grand Salon, a konkretnie naszych specjalistów od męskich strzyżeń i męskiego zarostu.

09/11/2015

Szkolenie Essential Looks Jesień/Zima 2015/16 w Poznaniu.

Zapraszamy od obejrzenia zdjęć z naszego niedzielnego szkolenia w ramach Essential Looks Jesień/Zima 2015/2016, które odbyło się w Poznaniu. Szkolenie było prowadzone przez Agnieszkę Stoksik i Jurka Zielonkę czyli z jednymi z najlepszych trenerów-stylistów Schwarzkopf Professional.

19/10/2015

Współpraca przy pokazach w Centrum Promocji Mody.

W sobotę 17 października w Centrum Promocji Mody w Łodzi odbył się Drugi Salon Bielizny. Jako, że wspieramy łódzkie wydarzenia modowe nie mogło nas tam zabraknąć! Team Le Grand Salon w połączonych siłach stylistów z Łodzi, Poznania i Akademii na czele z naszym dyrektorem artystycznym Kamilem Stupeckim wykonywał m. in. stylizacje w klimatach retro, wzorowanych na trendach francuskiej bohemy.

31/08/2015

Report from our work on Ptak Moda Expo 2015 fashion shows

Team Le Grand Salon provided hairdressing at the PTAK Moda Expo 2015 to the best Polish designers, including for the Paprocki&Brzozowski show. After the shows came the after-party with Paris Hilton, who took over DJ duties and partied with the customers of the Łódź Le Grand Salon who received VIP invitations to the party.

17/08/2015

Behind the scenes from the new Team Le Grand Salon Wrocław collection session

Preparations and behind the scenes from the photo session of the new Le Grand Salon Wrocław team collection x Kasia Kajda x Igor Sobkowicz x Marek Wilczek in cooperation with the artistic director of Le Grand Salon Łódź - Kamil Stupecki.

06/08/2015

Behind the scenes from the session with KAMIL STUPECKI x LE GRAND SALON

Behind the scenes from the photo session of the newest collection of our artistic director from Łódź.

02/07/2015

Olaplex – the metamorphosis secret of Hollywood stars at Le Grand Salon

Introducing Olaplex – a revolutionary hair care system created to replicate and regenerate the disulphide bridges in hair, which are damaged or broken during chemical processes, such as colouring or lightening, and as a result of high heat or mechanical damage.

29/06/2015

2nd Le Grand Salon Bowling Tournament

W ostatnią sobotę czerwca w Poznaniu odbył się Drugi Turniej Kręglarski Le Grand Salon. W tym roku oprócz załogi z Poznańskiego Le Grand Salon i Akademii Le Grand do rywalizacji o puchary i gratyfikacje pieniężne stanęły ekipy z salonów z Wrocławia i Łodzi.

30/11/-0001

Szkolenie Essential Looks Wiosna/Lato 2016 w Poznaniu

Szkolenie i przegląd trendów w ramach najnowszego Essential Looks Wiosna/Lato 2016 wraz z rozszerzonymi ćwiczeniami praktycznymi ze strzyżeń damskich i koloryzacji oraz strzyżeń męskich.

30/11/-0001

Team Le Grand Salon na szkoleniu #StrongBonds w Warszawie

Team Le Grand Salon na szkoleniu STRONG BONDS w nowej akademii Schwarzkopf Professional w Warszawie