Le Grand x Authentic Beauty Concept

18/04/2019

Authentic Beauty Concept już w naszym salonie Inspirowane najnowszymi trendami produkty tworzone są na bazie czystych receptur, które łączą w sobie starannie dobrane składniki oraz zaawansowane rozwiązania naukowe. Dowiedz się czym charakteryzują się powyższe kosmetyki oraz poznaj ich skład!

 
produkty powstają na bazie specjalnie połączonych oczyszczonych naturalnych ekstraktów
mieszanki o specjalistycznych recepturach 
wyciągi z mango i listków bazylii, z fioletowego ryżu, produkty na bazie zielonej herbaty, limonki 
wykorzystywanie procesu eco-sound w celu pozyskiwania cennych i aktywnych składników 
brak silikonów, siarczanów, parabenów, oleju mineralnego i sztucznych barwników
całkowicie WEGAŃSKIE 
 
Wizją marki jest naturalne piękno, wybieranie czystych składników oraz bazowanie na wyselekcjonowanych źródłach. Produkty Authentic Beauty Concept wolne od silikonów, parabenów, olejów mineralnych i sztucznych barwników zostają zastępowane naturalnymi składnikami wegańskimi. Jest to marka, która przykłada dużą część pracy na sam proces tworzenia, a nie tylko efekt końcowy.
 

Oprócz przepięknego designu Authentic Beauty Concept wyróżnia się wysublimowaną pielęgnacją włosów. W swojej ofercie możemy znaleźć produkty Produkty nabłyszczające z linii Glow, wzmacniające z linii Amplify, nawilżające z linii Hydrate lub odbudowujące z linii Replenish. To zupełnie nowy wymiar stylizacji oparty na najnowszych trendach z doborem naturalnych składników!