Le Grand x Authentic Beauty Concept

18/04/2019

Authentic Beauty Concept już w naszym salonie!
Inspirowane najnowszymi trendami produkty stworzone na bazie czystych receptur, które łączą w sobie  starannie dobrane składniki oraz zaawansowane rozwiązania naukowe. Dowiedz się co wyróżnia Authentic Beauty Concept i poznaj skład kosmetyków na których od niedawna mamy przyjemność pracować.
Produkt powstają na bazie specjalnie połączonych oczyszczonych naturalnych ekstraktów, mieszanki bazującej na wyjątkowych recepturach.

  • Wyciągi z mango i listków bazylii, z fioletowego ryżu, produkty na bazie zielonej herbaty, limonki

  • Wykorzystywanie procesu eco-sound w celu pozyskiwania cennych i aktywnych składników

  • Brak silikonów, siarczanów, parabenów, oleju mineralnego i sztucznych barwników

  • Całkowicie WEGAŃSKIE

Wizją marki jest naturalne piękno, wybieranie czystych składników oraz bazowanie na wyselekcjonowanych źródłach. Produkty Authentic Beauty Concept są wolne od szkodliwych substancji, które zastępowane są naturalnymi składnikami wegańskimi. To marka, która przykłada dużą wagę to samego procesu selekcji i tworzenia kosmetyków, nie skupia się wyłącznie na efekcie końcowym.
Oprócz przepięknego designu Authentic Beauty Concept wyróżnia się wysublimowaną pielęgnacją włosów. W swojej ofercie możemy znaleźć produkty nabłyszczające z linii Glow, wzmacniające z linii Amplify, nawilżające z linii Hydrate i odbudowujące z linii Replenish. To zupełnie nowy wymiar stylizacji oparty na najnowszych trendach z doborem naturalnych składników.

Do kupienia w naszych salonach! 
Dla osób spoza Łodzi, Poznania i Wrocławia możliwa jest wysyłka produktów kurierem! Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!