"Jesteśmy w trzecim milenium. Nie mamy czasu na kompromisy. Nie mamy czasu na kłamstwa."

05/07/2018

Kolor, odżywienie i regeneracja w jednym kroku?
Maska tonująca, która jednocześnie odżywia włosy i nadaje im piękny blask i kolor... wszyscy nasi styliści byli pod wrażeniem efektów, kiedy testowaliśmy produkty z serii Choice Mask. Podczas jednego zabiegu sprawia, że włosy są nabłyszczone, odżywione, intensyfikuje kolor, utrzymuje naturalny lub nabyty kolor, może mieć też zastosowanie przy tonowaniu siwych włosów. Paleta kolorystyczna zachwyca, a wyciąg z czarnej borówki oraz olej kokosowy odżywiają kosmyki, to zdecydowanie idealny zabieg na lato. Maskę możemy stosować na całej długości włosów lub wyłącznie do osiągnięcia refleksów na niektórych pasmach.
Teraz w Le Grand salon dobierz Choice Mask do strzyżenia lub koloryzacji za 30 złotych!

Do fryzjera na strzyżenie i koloryzację, a co z pielęgnacją?
Profesjonalna pielęgnacja w salonie fryzjerskim jest nie do zastąpienia względem tej wykonywanej w domu. Jakość kosmetyków, sposób nakładania preparatów i odpowiednie warunki to coś, czego nie osiągniesz w domowym zaciszu. Rytuały zdrowia i urody Medavita pozwalają oczyścić skórę głowy dzięki emulsji oczyszczającej, która idealnie usuwa martwy naskórek, nadmiar łoju i przygotowuje skórę do przyjęcia składników odżywczych, które aplikowane są w postaci maski i ampułki - zabiegi dostosowywane są indywidualnie pod dogłębnej analizie stanu włosów i skóry głowy. Produkty których używamy nie zawierają parabenów i silikonów, przebadane są na obecność chromu i niklu, nie są testowane na zwierzętach. To idealne produkty dla osób z wrażliwą skórą głowy, gdyż mają wysoką tolerancję uczuleniową, miłośnicy eco-life będą zachwyceni, gdy opakowania produktów są biodegradowalne. Widzimy tylko plusy, minusów brak, testowaliśmy produkty na własnych głowach i gwarantujemy, że "włos Wam z głowy nie spadnie" ;)

 

1. Cennik rytuałów:
szampon + maska 20zł *
peeling + szampon + maska (rytuał wykonywany tydzień przed lub tydzień po koloryzacji!) 50zł *
szampon + maska + ampułka 80zł *
peeling + szampon + maska + ampułka (rytuał wykonywany tydzień przed lub tydzień po koloryzacji!) 120zł *
* kwoty doliczane od usługi strzyżenia i/lub modelowania
2. Pakiety:
Rytuał zdrowia i urody z MEDAVITA szampon + maska + ampułka pakiet 3 rytuałów w promocji -25% zamiast 240zł -> 180zł
Rytuał zdrowia i urody z MEDAVITA peeling + szampon + maska + ampułka (rytuał wykonywany tydzień przed lub tydzień po koloryzacji!) pakiet 3 za 2 - zamiast 360zł -> 240zł
3. Maseczki koloryzujące Medavita Choice do spłukiwania PROMOCJA!
Utrzymuj swój kolor latem i wpadnij na odświeżenie (maską tonującą)
+30 zł doliczane do modelowania/strzyżenia
Maseczki Medavita Choice jako tonowanie przy koloryzacji też w cenie +30 zł do usługi.