Goodbye Summer!

30/08/2018

Teraz, gdy upragniony urlop dobiegł końca, trzeba szybko wrócić do codzienności, najlepiej z wypoczętą głową, nawilżoną skórą i wypielęgnowanymi włosami. Zastanawiasz się jak w najszybszy sposób zregenerować swoje włosy? Przeczytaj kilka podpunktów, które warto wdrożyć podczas reanimacji Twojej fryzury.

1. Cięcie - po lecie nawet delikatne podcięcie końcówek to konieczność. Rozdwojone, matowe kosmyki, najbardziej narażone są na działanie słońca, wiatru i słonej wody, po urlopie często nadają się tylko do podcięcia.

2. Odżywienie - zabiegi pielęgnacyjne, dobieramy indywidualnie do stanu Twoich włosów, ich struktury i Twojej skóry głowy. Na pewno po wakacjach warto pomyśleć o czymś co spowoduje, że Twoje włosy odzyskają blask, staną się bardziej nawilżone i odżywione. Rytuały od Medavita to pielęgnacja w 100% naturalna, która idealnie sprawdzi się na suchych i zniszczonych kosmykach. Polecamy szczególnie peeling do skóry głowy, który przygotuje do tego, aby Twoje włosy i skóra chłonęły wszystkie składniki odżywcze.

3. Olejek - po wyjściu od fryzjera warto szczególnie dbać o włosy w domowym zaciszu. Wypróbuj pielęgnację olejkami odżywczymi, nakładaj niewielką ilość na końcówki.

Umów się na wizytę, doradzimy Tobie jak zadbać o Twoje włosy nie tylko w naszym salonie, ale też w prywatnym, domowym SPA ;)

stylistka fryzur, Małgorzata Anna Ładziak