20/04/2018

Zadbaj o regenerację swoich włosów!

Pierwsze promienie wiosennego słońca zawsze motywują do działania i zmian. Chowamy ciepłe swetry na dno szafy, przerzucamy niespełnione postanowienia noworoczne na początek wiosny i pragniemy wejść w nową porę roku z wyjątkową energią i w pięknym stylu. Jednak często przy zmianie garderoby zapominamy o tym, co najważniejsze - aby zadbać o kondycję swoich włosów i skóry, które po zimie z pewnością wymagają regeneracji.

18/04/2018

OSIS+ Made to Create w Berlinie

Nieustannie jesteśmy głodni wiedzy! Dlatego w weekend 13-14 kwietnia chłonęliśmy inspiracje podczas OSIS+ Made to Create w Berlinie! Najnowsze trendy, prezentacja najświeższej kolekcji Essential Look 2018 i emocjonujące wyniki konkursu, to główni bohaterowie szkolenia.

25/07/2017

Współpraca przy pokazach Paprocki&Brzozowski

Wspaniałe kolekcje projektantów wymagają wspaniałych stylizacji fryzur dlatego Team Le Grand Salon został zaproszony po raz kolejny do współpracy przy pokazach.

24/11/2016

Nowy cykl szkoleń dla młodych fryzjerów teamu Le Grand Salon

W łódzkiej Akademii Le Grand Salon zainaugurowaliśmy kolejny cykl szkoleń dla młodych fryzjerów Le Grand. Tematem szkolenia przeprowadzonego przez naszego Dyrektora Artystycznego – Grzegorza Czyżykowskiego były podstawy technik strzyżeń czyli fundament w pracy każdego fryzjera-stylisty.

27/10/2016

Team Le Grand Salon na szkoleniu #StrongBonds w Warszawie

Team Le Grand Salon na szkoleniu STRONG BONDS w nowej akademii Schwarzkopf Professional w Warszawie

22/04/2016

Szkolenie Essential Looks Wiosna/Lato 2016 w Poznaniu

Szkolenie i przegląd trendów w ramach najnowszego Essential Looks Wiosna/Lato 2016 wraz z rozszerzonymi ćwiczeniami praktycznymi ze strzyżeń damskich i koloryzacji oraz strzyżeń męskich.

16/04/2016

Le Grand Salon Grill Party w Strzeszynku

W sobotni wieczór Le Grand Salon Poznań & Akademia w pełnym składzie zawitali do pod poznańskiego Strzeszynka, aby wspólnie celebrować nadejście wiosny ;-)

15/03/2016

Team Le Grand Salon w Domu Małego Dziecka w Łodzi

Wczorajszy dzień stylistki Teamu Le Grand Salon w Łodzi w składzie Katarzyna Owsianka, Klaudia Gostyńska, Aleksandra Słomska i Joanna Ogretmen zarezerwowały dla dzieci w Domu Małego Dziecka w Łodzi. Podczas odwiedzin udało się ostrzyc ok. 30 dzieci i przekazać im paczkę ze słodkościami od firmy Le Grand :-)

29/02/2016

Team Le Grand Salon @ OSiS+ Made To Create - Soho/Warszawa

W industrialnych wnętrzach SOHO Factory na warszawskiej Pradze miała miejsce premiera najnowszych kosmetyków z doskonale znanej nam wszystkim linii do stylizacji OSiS+ marki Schwarzkopf Professional. Nie mogło zabraknąć tam Teamu Le Grand Salon, na czele z Łukaszem Barteckim - fryzjerem-stylistą z poznańskiego salonu, który tego wieczoru jako reporter Le Grand, specjalnie dla Was przeprowadzał wywiady z m. in. z Joanną Horodyńską - ambasadorką marki Schwarzkopf Professional!

12/11/2015

Barber Days 2015 w Toruniu.

W miniony weekend w Toruniu odbył się kongres Barber Days 2015 - czyli wydarzenie, na którym spotkali się najlepsi barberzy z Polski. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć Teamu Le Grand Salon, a konkretnie naszych specjalistów od męskich strzyżeń i męskiego zarostu.

09/11/2015

Szkolenie Essential Looks Jesień/Zima 2015/16 w Poznaniu.

Zapraszamy od obejrzenia zdjęć z naszego niedzielnego szkolenia w ramach Essential Looks Jesień/Zima 2015/2016, które odbyło się w Poznaniu. Szkolenie było prowadzone przez Agnieszkę Stoksik i Jurka Zielonkę czyli z jednymi z najlepszych trenerów-stylistów Schwarzkopf Professional.

19/10/2015

Współpraca przy pokazach w Centrum Promocji Mody.

W sobotę 17 października w Centrum Promocji Mody w Łodzi odbył się Drugi Salon Bielizny. Jako, że wspieramy łódzkie wydarzenia modowe nie mogło nas tam zabraknąć! Team Le Grand Salon w połączonych siłach stylistów z Łodzi, Poznania i Akademii na czele z naszym dyrektorem artystycznym Kamilem Stupeckim wykonywał m. in. stylizacje w klimatach retro, wzorowanych na trendach francuskiej bohemy.

31/08/2015

Relacja ze współpracy przy pokazach Ptak Moda Expo 2015

Team Le Grand Salon na PTAK Moda Expo 2015 przygotowywał stylizacje fryzur dla najlepszych polskich projektantów, m. in. do pokazu Paprocki&Brzozowski. Po pokazach odbyło się After-party z Paris Hilton, która w roli DJ-ki bawiła się m. in. z łódzkimi klientami Le Grand Salon, którzy otrzymali od nas zaproszenia VIP na tę imprezę.

17/08/2015

Backstage z sesji do nowej kolekcji Teamu Le Grand Salon Wrocław

Przygotowania i backstage z sesji zdjęciowej nowej kolekcji teamu Le Grand Salon Wrocław x Kasia Kajda x Igor Sobkowicz x Marek Wilczek w kooperacji z dyrektorem artystycznym Le Grand Salon Łódź - Kamilem Stupeckim.

06/08/2015

Backstage z sesji KAMIL STUPECKI x LE GRAND SALON

Backstage z sesji zdjęciowej do najnowszej kolekcji naszego dyrektora artystycznego z Łodzi. Sesja Flexible Look do obejrzenia w dziale kolekcje.

02/07/2015

Olaplex - sekret metamorfozy holywoodzkich gwiazd w Le Grand Salon

Przedstawiamy Olaplex – rewolucyjny system pielęgnacji włosów stworzony, aby replikować oraz regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja czy rozjaśnianie, działania wysokiej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych.

29/06/2015

II turniej kręglarski Le Grand Salon

W ostatnią sobotę czerwca w Poznaniu odbył się Drugi Turniej Kręglarski Le Grand Salon. W tym roku oprócz załogi z Poznańskiego Le Grand Salon i Akademii Le Grand do rywalizacji o puchary i gratyfikacje pieniężne stanęły ekipy z salonów z Wrocławia i Łodzi.